KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143009
nr 1514 3009
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, man med starkvinsglas. Ej signerad. Olja på duk, 70x52 cm, oramad
Kondition: Renoverad, slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:18:04
2.000 kr